Donkişot Sanat "Yaratıcı Çocuk Danışmanlığı"
Kadıköy | Suadiye | Nişantaşı | Beylikdüzü | Ataşehir | Pendik

Robotlar mı Yaratıcı Çocuklar mı?

Yaratıcı çocukların ve eğilimlerinin tespiti günümüzün en temel sorunu olarak görülüyor. Çocukların ilgilendikleri konu hakkında özel eğitimler almasa da gelişimlerinin bir yerinde yetenek ve yaratıcılıklarını ortaya koyacak fırsatı her zaman bulurlar. mesele o gün gelmeden gözlem ve tespilerle çocukların özel yetenek, dahilik ve bu özel durumlarının hangi alana kaydıklarını tespit etmek.

Amacımız

Uzmanlarımızın gözlemleri ile çocuk ve ailesine onların ihtiyacı olan desteği ve çalışabilmeleri için gerekli alanı vermek. Başka bir deyişle, çocukları yaratıcı olmaları için programlamayacağız, özellikleri her ne ise onları ortaya koyacakları özgür alanlar oluşturacağız.

Nasıl?

Çocukların yaratıcılıklarının tespiti günümüzün en büyük problemidir. Ailenin de emin olmadığı bir konuda çocuklarına onların kaldıramyacakları yükler vermesi, onları büyük yaratıcı, dahi vb görmeleri geleceklerini olumsuz etkilemektedir. Uzmanmızın gözünden gerçeğe en yakın tespit ve gözlemleri aile ile paylaşarak, çocuğu uygun ve farklı işlevleri, uğraşları olan atölyelerde gözleyerek yaratıcı olduğu yönü ortaya çıkarmayı amaçlayacağız.

İşleyiş

Uzmanımızdan alacağınız randevu ile uzmanımızla görüşerek öneri ve tespitleri ile yaratıcı çocuklarla daha güvenli iletişimler kurabilecek, onlara destek olacak ve uygun alanlar açabileceksiniz.

Detaylı Bilgi Almak İçin

 Bilgi Talep Formu doldurun ya da   0532 548 12 51    arayın!

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!