Donkişot Sanat "Sulu Boya Atölyesi"
Kadıköy | Suadiye | Nişantaşı | Beylikdüzü | Ataşehir | Pendik

Kimbilir belki bir sonraki  sergimizde sizin de suluboya bir resminiz sergilenir.

Sulu boya resim yapmak, birçok sanatçı adayı için temel çizim, desen ile uğraştıktan sonra başlangıç ​​noktasıdır. Tek ihtiyacınız olan birkaç suluboya, fırça ve kağıttır. Bununla birlikte, eğer yanlış yöntemlerle ilerlerseniz, suluboya tekniği zor ve sinir bozucu bir ortamın ne olabileceği konusunda sizi çok çabuk bilgi sahibi yapar. Bir sanatçı adayı sulu boyada kontrole sahip olduğunda sonuçları muhteşem olabilir ve çalışması için en ödüllendirici sonucu övgü ve beğennilerle alır.

Bu ders, öğrencilerin bilgilendirici ve ilham verici bulmasını umduğumuz resim dünyasına naif ve geniş bir yaklaşım sunar. Daha geleneksel tekniklerle birlikte, sizin için yeni olabilecek öneri ve fikirleri bizimle birlikte deneyimleyebileceksiniz. Kendi içgüdülerinizi gerçekleştirmenize ve bu yolda belirlediğiniz şekilde yürümenize destek olacağız.

İster tam bir acemi olun, isterse daha fazla deneyime sahip olun, program herkese uygun ve esnektir. Atölyemiz, başlangıç ​​noktanız ne olursa olsun gelişiminizde size yardımcı olacak ve eğlenceli olması da amaçlanacak.

Kısacası, eğer bir suluboya sanatçısı olarak gelişmek istiyorsanız, bu sizin için tam da uygun olan atölye.

Bekliyoruz
İlk fırsat bulduğunuz bir zamanda uğrayıp bizimle tanışabilirsiniz.
Keyifli ortamımızı sizinle paylaşmak, tanışmak çay kahve eşliğinde sohbet etmek bizim için her zaman zevktir.

Kurslarımız Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin

Bilgi Talep Formu doldurun ya da   0532 548 12 51    arayın!

 

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!