Donkişot Sanat "Hobi Resim Atölyesi"
Kadıköy | Suadiye | Beşiktaş | Ataşehir | Pendik

Keyifli Çalışma Ortamlarımızda Hobi Atölye Derslerimize Sizleri Bekliyoruz… 

Hobi Resim Atölyesi

Günün yorgunluk ve karmaşasından biraz olsun uzaklaşmak amacındaysanız size çok güzel bir teklifimiz var. Gelin birlikte boyayalım dünyayı... 

Neler yapıyoruz?

Resmi oluşturan değerler, altyapısında Çizgi ve Ton çalışmalarıyla tanışıyorsunuz öncelikle, önerimiz bu yönde. Dilerseniz serbest uygulamalar, renkli kalem, suluboya, akrilik ve yağlıboya çalışmaları da istek ve eksiklerinize göre belirlediğimiz sıra ile keyif alacağınız sıralamada birlikte çalışıyoruz. Burada özellikle dikkat ettiğimiz konu sizi amatör keyfinizden uzaklaşacak şeylerle karşılaştırmamak, öncelikle keyif aldığınız bir uğraş haline getirmek. 

Resmin yaşamınızda ne kadar yer alacağına siz karar veriyorsunuz
Çalışmalarımız süresince düzenleyeceğimiz sanat konulu sohbetler ve atölyelere de katılarak kendinize yeni bir dünya, bir sosyal çevre açmış olursunuz.

Amacımız
Hayaline susadığımız eşitlikçi özgür bir dünyayı şimdiden rengarenk boyamaya başlamak ve çocuklarımıza miras bırakmak.Toplumu ve yaşamı estetsize etmenin önemli yollarından biri de sanatsal faaliyetlere katılım ve üretimdir. Donkişot Sanat Atölyesi yel değirmenlerine karşı böyle bir ortamın yaratılmasını amaçlar.

Ne zaman?
Haftanın  her günü gündüz veya akşam saatlerinde olan çalışmalara katılabilirsiniz.

Bekliyoruz
İlk fırsat bulduğunuz bir zamanda uğrayıp bizimle tanışabilirsiniz.
Keyifli ortamımızı sizinle paylaşmak, tanışmak çay kahve eşliğinde sohbet etmek bizim için her zaman zevktir.

 

  

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!