23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu olsun.


Haydi Çocuklar Atölyelere, Birlikte Boyayalım, Birlikte Yapalım. Atatürkümüzün çocuklara emaneti olan bu özel günde ve her zaman atölyelerimiz sizler için her zaman açık. 
 
İster bireysel katılım isterseniz okullarınızdan gruplarla katılımlarla yaratıcı drama atölyemize katılabilir, atölyelerimizde boyayabilir, çizebilir yada şekil verebilirsiniz. 
 
Atatürk en çok sanata önem verirdi, “Sanatsız kalan milletin hayat damarlarından birisi kopmuş.” derdi. Bizde onun ülküsüne, gelişmiş bir Türkiye hedefine uygun olarak çocuklara sanatı tanıtmayı, onlara sanatla dokunmayı, dünyayı güzelleştirmeyi görev bildik.
 
Çocukların ilk öğrenim yıllarından itibaren görsel sanatlar becerilerinin, sanat duyarlılıklarının disiplinli bir şekilde geliştirilmesinden yanayız. Sorunlara ve çözümlere sanatı kullanarak bakmayı deneyimleyen çocuklar gelecekte hangi mesleği yaparsa yapsın başarılı olmalarına katkı verecektir sanat eğitimi.
 
Bu amaçla, yaratıcı çocuklar için hazırladığımız “Çocuk Sanat Eğitimi Danışmanlığı” programımızı sizlere tanıtmak istiyoruz. En kısa sürede bu konuda bilgi alarak çocuklarınıza renkle boyama, drama ve oyunla dünyaya dokunabilecekleri deneyimlerin yolunu açabilirsiniz.
 
Güzel günler göreceğiz çocuklar.
 
Size en uygun lokasyonda atölyelerimize bekliyoruz. 
SUADİYE | BEYLİKDÜZÜ | KADIKÖY | NİŞANTAŞI
 
Donkisot Sanat - Akademi
Kayıt ve Bilgi İçin:
0(212) 318 32 99
0(532) 548 12 51
https://www.donkisotsanat.com

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!