Günlük hayatta sürekli elimizin altında olan endüstri ürünleri, insan düşüncesinin birer uzantısı gibidir aynı zamanda. Gereksinimlerimizi en estetik formlarla yaşamın içinde kullanıma sokmak çalışmalarımız arasında yer almaktadır.

Sizi Arayalım

Donkişot Sanat "3D Yazıcı Yapım Kursu"
Kadıköy | Suadiye | Nişantaşı | Beylikdüzü | Ataşehir | Pendik

3D Yazıcı Nasıl Yapılır? 


Kurs Başlıkları

1: Bilgi Edinme, 3D Yazıcı Kültürü
 
2: Gereksinimler, Alt Yapı ve Kurulum Başlangıcı
 
3: 3D Yazıcı Yapımına Başlangıç
 
4: XYZ Mekanik İnşanın Sonu ve Elektroniğe Başlangıç
 
5: Elektronik, Yazılım ve Kalibrasyon
 
6: Yazılım Kontrolleri ve İlk Baskılar
 
ZAMAN
Kurs Süresi 24 Saat (8 gün) (Hafta iç akşamları veya hafta sonu)
 

EĞİTİMİN SONUCUNDA HEDEFLENEN
3D Yazıcılar hakkında bilgiye sahip olup, kendi 3D Yazıcınızı kendiniz yapabilecek ve ileride karşılaşacağınız sorunlarda çözümler bulabilecek düzeyde kendinizi geliştireceksiniz. 3d yazıcıyla kendi objelerinizi, aksesuvarlarınızı, oyuncaklarınızı basabileceksiniz.


Kurs Mekanı
Bu kursumuz Suadiye ve Nişantaşı şubemizde verilecektir.

Sertifika:
Seminer katılım belgesi verilir. 


Kurs Ücreti:
900 TL (Malzeme ve diğer ücretler kursiyerlere aittir. ücretin 1000-1500 Tl civarında tutması beklenir. Kursiyerler kendileri de gidip parçaları alabilirler bizden set halinde de temin edebilirler)

KONTENJAN 
Asgari katılımcı sayısı: 5 (5 kişi kaydı alındığında kurs başlar, katılımcıya bilgiverilir. Bu sayı dolmadan kurs açılmaz)


EĞİTMEN Taha ALP İSLİ Hakkında
11 Ekim 1994’te Bursa'da doğdu ve büyüdü. 2001’de bilgisayar ile tanışıp bu alana olan ilgisi arttı. 2015’te Uludağ Üniversitesi Mekatronik bölümünden mezun olduktan sonra 2016’da Bursa Teknik Üniversitesi Mekatronik Mühendisliğine devam etmeye karar verdi. 2009’dan beri model uçak, drone gibi farklı hava araçlarıyla ilgilenmenin verdiği tecrübe ile 2014’de kendi tasarlayıp üretmiş olduğu yarış dronelarını dünya piyasasına ulaştırdı. Ardından yine 2014 yılında 3 Boyutlu Yazıcılarla ilgilenmeye başlayıp şu an aktif olarak çalışmalarını sürdürmektedir.


Kurs Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin

Bilgi Talep Formu doldurun ya da   0532 548 12 51    arayın!

---

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!