Kadıköylü Kitapseverler ve Sahaflar Buluşması

Kütüphane Kulübümüzün ve Sahaflar Birliği Derneği'nin koordinesiyle “Kadıköylü Kitapseverler ve Sahaflar Buluşması” etkinliği düzenliyoruz.

Kolektif olarak ürettiğimiz değerlere saldırıların artığı bu günlerde, Nazım Hikmet Kültür Merkezi Kütüphanesi ile kitapseverlerin dayanışmasının bir biçimi olarak geleneksel hale getireceğimiz buluşmaya katılımınızı bekliyoruz.

Kitaplıklarınızda işlevsiz kalan yayınları, kitapları, basılı eserleri bizlere bağışlayabileceğiniz gibi Sahaflar Birliği Derneği üyesi sahaflarımızın açacağı stantlardan kütüphanenize yeni kitaplar katabilirsiniz.

Pazar sabahı Nazım Hikmet Kültür Merkezi bahçesinde arkadaşlarınızla, ailenizle kahvaltı yaparken sahaflarla ve kitapseverlerle tanışabilir, kitap üzerine sohbetler edebilirsiniz.

2 Yorum Yazıldı.

  • Seçil Keskin

    Bakımsız Klimalar Hasta Ediyor! Dikkatli Olun! Yanlış ve aşırı kullanım, düzgün yapılmayan montaj ve dikkatsiz uygulamalar kişilerde Kronik yorgunluk, baş ağrısı, göz rahatsızlıkları gibi farklı hastalıkların ortaya çıkmasına neden oluyor. Devamı için; www.mitsubishiklima.com.tr

    26 Aralık 2016 11:38
  • Zeynep Açıkgöz

    Güzel bir etkinlik. Teşekkürler. Bağlama Kursu İstanbul

    17 Ocak 2016 21:51

Yorum yazın

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!